Pomladni DAN ŠPORTA 2018 (sobota 21. april 2018)

Objavil on 10. April, 2018 v kategoriji Novice, Športni park Ruše, Zunanja igrišča - Ni komentarjev
sprt_dansporta_1920x1080

V soboto, 21. aprila 2018 bomo izvedli pomladni DAN ŠPORTA, kjer bodo predstavljene urbane športne zvrsti, izvedeni športni turnirji, poskrbljeno pa bo tudi za prijetno druženje in zabavni program.

Športni park Ruše bo z obstoječimi, novimi in posodobljenimi notranjimi in zunanjimi športnimi površinami nudil zaokroženo športno ponudbo za vse generacije, za rekreativce in tekmovalce.

PROGRAM:

Odbojka na mivki
14.00 -17.00 Tekmovanje mešane dvojice
Odbojka Ruše

Ulična košarka
10.00 – 13.00 Tekmovanje v ulični košarki po kategorijah do 18 let (3+1)
15.00 Finale
Košarka Ruše

Inline hockey in tartan
9.00 – 11.00 Aktivnosti za najmlajše (poligon, pogajalci, skiroji)
Vrtec Osnovne šole Janka Glazerja Ruše

Floorball na inline hockey igrišču
13.00 – 16.00 Predstavitev igre floorball
Floorball zveza Slovenije

Inline hockey
16.00 – 18.00 Predstavitev šole rolanja
Športno društvo ABC ŠPORT

Skate park
11.00 Osnove rolkanja, šola rolkanja
13.00 Skate session
Luka Pen

Pump – track
14.00 Kvalifikacijsko tekmovanje Slovenske pump lige »PUMPAJ SLOVENIJA«
Tilen Frank – ŠKD BSX racing team Maribor

Kolesarjenje
9.00 Prijave na Športnem parku Ruše
10.00 Kolesarska e-tura okoli Ruš
12.00 – 16.00 Predstavitev vožnje e-koles
Turbo bikes Pohorje

Tek
10.00 Rekreativni tek; Ruše – Bezena – Ruše
Matija Meden

Nordijska hoja
10.00 Predstavitev nordijske hoje (pri Čolnarni Ruše)
Športno društvo Pure Sport

Street workout
11.00 Otvoritev in predstavitev orodij ter vadb
Matjaž Črešnar

Vodne aktivnosti na Dravi
10.00 – 16.00 Vodne aktivnosti na Dravi (kanu, kajak)
Športno društvo Pure Sport

Bazen
8.00 – 21.00 Dan odprtih vrat Bazena Ruše (vstop za 1 EUR s kartico ŠPORT RUŠE)
Športni park Ruše
10.00 Vadba v vodi
Športni park Ruše
11.00-16.00 Zabavne igre v vodi za osnovnošolce
Plavalni klub Ruše

Kegljišče
9.00 Zaključek kegljaške lige Maribor v borbenih igrah
Kegljaška liga Maribor

Bazenska ploščad
14:00 Ustvarjalna delavnica za otroke (izdelava športnega rekvizita) in igre
Svetlana Sabantseva

Tartan
16.00 Predstavitev AED defibrator
GPO Ruše

Ostali program
Zabavni program: Jure Pepelnik, DJ
Gostinska ponudba hrane in pijače

* CEZAM si pridružuje pravico do spre

Komentarji so izključeni.